TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
Elektromontáže

Elektromontáže

Provádíme veškeré elektromontážní a elektroinstalační práce v Karlovarském kraji. V domácnostech i průmyslových objektech v Karlových Varech, Sokolově i Chebu jsme realizovali stovky zakázek a rádi pomůžeme i vám.

Hromosvody

Hromosvody

Nabízíme montáž, opravy a revize hromosvodů v lokalitách Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Chodov, Ostrov a okolí. Instalace hromosvodů provádíme na všech typech střech, včetně výškových prací. 

Revize

Revize

Provádíme vstupní, pravidelné i mimořádné elektrorevize. Naši zkušení revizní technici zajistí kvalitní a rychlé provedení revizních prací.

Servis

Servis

Základem spolehlivého fungování elektroinstalací, strojů a rozvodů je pravidelná údržba, která předchází možným problémům a šetří čas i prostředky. 

Automatizace

Automatizace

Nabízíme kompletní služby v oboru automatizace. Od návrhu vhodného řešení, programování PLC automatů, až po instalaci řídících systémů.

Projekty

Projekty

Zabýváme se elektro projekty v oboru silnoproudé a slaboproudé elektro techniky. Nabízíme kvalitní zpracování projektové dokumentace od územního řízení přes stavební povolení až po samotnou realizaci.